Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEĞİN ISIRMASI

27.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melankoli
Rüyamda eski evlerin olduğu bi yerdeyim, üstümde yavruağzı renkte bi tshirt. Orada hoşlandığım çocukta varmış. Onun da üstünde yeşil bi tshirt. Bunun orada sürekli gittiği bi dükkan varmış, oraya gidiyorum. Benden sonra o gidiyor bu sırada onu takip ediyorum. Dikkatini çekiyim diye sokaklarda koşmaya başlıyorum en son durduğum Zaman emin olamıyorum arkamdan o koşmuş mu diye. Bir sokakta durduğumda siyah bi köpek bana doğru geliyor bir şey yapmaz düşüncesiyle duruyorum ama köpek bacağımı ıssıryor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz hoşlandığınız çocukla ilgilisiniz ve böyle hayaller kurmak da sizi mutlu ediyor. Ancak rüyanız bu durumun sizin hedeflerinizden uzaklaşmanıza ve amacınızı kaybetmenize yol açtığını söylüyor. Öyle bir noktaya gelmişsiniz ki çevrenideki tehditleri bile göremiyorsunuz. Bir dostunuz yakında, kıskançlık nedeniyle size zarar verebilir, dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA