Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÖPEĞİN DÜŞMANI KOVALAMASI

27.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ruyacıkız
Benim çok kötü bir düşmanım var bana cok kotuluk yaptı.Rüyamda onunla bir anlaşma yapıyorduk kar topu savaşı yapcaktık ve kaybeden ozur dileyecektı.gurupları kurduk herkes basladı.O sırada ben uzaga gidip oturdum ve düşmanım geldi biz cok benziyoruz küs kalamayız dedi uzunca olumlu konustuk.O sırada benim eskiden cok yakın arkadaşım olan ama sonra bana küsen bi kız geldi ensemden içerime buz parças attı.Sonra bir köpek geldi benim üstüme zıpladı ama zarar vermedi ve düşmanımı kovalamaya başladı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Düşmanınızla sıcak çatışmanız bitmiş ama soğuk savaş devam ediyor. Uzaktan uzağa birbirinizi izliyorsunuz. Siz biten arkadaşlıklarınızdan sonra yalnızlaşan birisiniz ama çok yakın bir dostunuz var. Düşmanınıza saldıran köpek bu dostunuzu temsil ediyor; sizin düşmanınız onun da düşmanı oluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA