Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KONUŞAMAMAK

21.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nurşah Selimoğlu
Rüyamda kapım kilitli olduğu halde eve zorla girmeye calışıyorlar.kapımın kilidini 2 kere döndürdükleri halde kapıyı acamıyorlar.Ben kapıyı itekliyorum acamasınlar diye.Onlar kilidi döndürdükçe ben kapıyı kitliyorum.Güvenliğe telefon açmak istiyorum telefon numarasını unutuyorum.Görevlinin numarasını arıyorum bu sefer megafondan.Ama onunlada konuşmaya calışırken dilim dönmüyor ağzım yamuluyor konuşamıyorum.Rüyamda bir şekilde sabah olmuş.Kapıyı açıp baktığımda kapıının önündeki paspasın üzerinde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz bir tür kabus. Korkmuşsunuz ve korku merkezi bir kez etkilendiği için rüyanızın devamında çaresizlik ve engellemeler sizi sarsmış. Bu tür rüyalar haberci olmazlar. Aslında tam olarak neden kaynaklandıklarını da bilemiyoruz. Ancak korku, her zaman yeni korkuları doğurur, bunu biliyorum. O nedenle korku filmi izlemeyin, kendinizi korkutacak şeylerle ilgilenmeyin, tavsiyem bu olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA