Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KONTROLDEN GEÇMEK

28.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umutlu bekleyiş
Yurtdışına gitmek üzere kontrol icin siradayim.Hepimiz kadınız.Kontrol görevlilerinin ikisi kadın ortalarinda erkek var.Beyaz giyinmisler.Sıra bana geliyor.Nüfus kagidi,evlilik cuzdani ve pasaportu veriyorum.Erkek gorevlinin,erkek bir hastaya ne gotururdun sorusuna,beyaz papatya demem ikimizi de gulumsetiyor.Görevliler, sanki bu alemden degiller.Kademeleri yüksek.Basvurumun kabulüne cok seviniyorum.Evliyim, bebek istiyoruz.Cok teşekkür ederim size.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi bir şey için sınamışlar ama ne için. Papatyalar umudu ve mutluluğu temsil ederler. Erkek hasta eşiniz olabilir, niye derseniz onun ruhani durumu ile ilgili bir şey bu. Belki ruhu bunun için geldi dünyaya, siz onun enerjisini tamamlıyor, tedavi ediyorsunuz. Ve ona mutluluk ve umut olmuşsunuz. Bu nedenle size yol açmışlar. Nüfus kağıdı genelde aileye eklenecek yeni bir bireyi temsil eder. Belki de başvurunuz budur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA