Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOMADAKİ BİRİNİN RUHUNU GÖRMEK

09.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cansu
Rüyamda babamın ruhu fincan şekli alıyor ve bana çok düşmanca sinirli nefretle beni dikizliyor sürekli yaptıklarımı görüyor gibi sonra rüyadan uyanıyorum uyuduğum odadayım birilri beni sürüklüyor karanlık gölgeler kendi aralarında konuşuyorlar bende sürekli sure okumaya çalışıyorum nas suresini okuya okuya uyandım. çok sık rüya içinde rüya görüyorum babamda şu anda komada çok merak ediyorum rüyamı yorumlar mısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yapınca ara boyutta sizin gibi bedeninden kısmi biçimde ayrılmış ruhları görürsünüz. Babanızın ruhu bedenini terketmemiş, bir kordon ile bağlı duruyor. Ancak bir sebepten oraya geri dönmüyor, muhtemelen de beden acı içinde yada yıpranmıştır. Ruh böyle durumlarda bedenin iyileşmesini bekler. Sizin ruhunuzda ara boyuta çıkınca karşılaşmış olmalısınız. Size neden sinirli bakıyor, anlamaya çalışın. Yaptıklarınız onu kızdırıyor olmalı. Rüyadan uyandım dediğini bölümde korku hissinin beyindeki hareketi ile karabasan görmeye başlamışsınız. Rüya içinde gördüğünüz rüyalar çoğu kez astral seyahate ilişkin olabilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA