Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOLYENİN KOPMASI

21.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruya gören
Eski erkek arkadaşım ile yolculuga çıkmıştık yanimizda valizlerimiz var bir gece yolculuğu yapiyoruz.ben erkek arkadaşıma bir şeyler anlatıyorum dinliyor herşey gayet güzel iken o bana birazdan duracağız valizleri ben inip alayim sen arkamdan in diyor.o iniyor ben giderken kolyem.kopuyor .kolyem ile oyalanirken araba harekete geçiyor şoför e dur diyorum bir şeyler söylüyor ama durmuyor.bem aracta kalıyorum neden durmadin ne diyorsun diye kızıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ilişkinizin hikayesi sanki. Aynı sosyal çevreye aitmişsiniz. O, o çevreden kendi kararları ile kopmuş, siz peşinden gitmek istemişsiniz ama bağlılığınız sona ermiş. Yaşanmış her şey onun kararları ile olmuş, günahı da sevabı da ona ait. Geriye dönüp baktığınızda bazen ona kızıyor olabilirsiniz. Ama artık her şey için geç, o başka bir yola girmiş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA