Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOLTUK ALTININ KILLI OLMASI

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Aile
Rüyamda dik merdivenleri çıkıyorum zorlanarak basamak basamak... Yukarıda bir beye, aşağıya yürüyen merdivenle inmek istiyorum çünkü çıkarken çok yoruldum diyorum. Aşağı inen, yürüyen merdiveni gösteriyor. İndiğimi görmedim. Yürüyorum üstümde yavruağzı bir elbise var omuz ile göğüs kısmı arası kırışık olduğu için eve bunu değiştirmeye gitmek istiyorum ev çocukluğumda oturduğum ev. Koltuk altıma bakıyorum kıllı olduğunu görüyorum. Elbise kolsuz olduğu için eve gidip bunu değiştirmem gerekiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorlanarak başardığınız bir şeyler size çok sıkıntı vermiş. Oysa ki artık iyi ve güvenli bir yaşamınız var, hayat daha kolay ve hatta istediklerinizi de elde etmişsiniz. Ama gizlediğiniz sıkıntılardan kurtulmanız lazım. Kalbinizi ve ruhunuzu ferahlatacak şeyler yapmalısınız. Affetmeyi deneyin ve meditasyon yapmaya çalışın; içinizdeki ben'i çözdüğünüzde ruhunuz gerçek huzuru bulacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA