Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOLİ GÖNDERMEK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstenmeyen Gelin
Merhaba rüyamda kayınvalidemler anneme koli göndermişler içinde erzak olan. Annem de onlara teşekkür anlamında icaben bir koli yapıp gönderiyor. Ben normalde aynı ortamda olmayacağım bir insan olan eşimin abisi ile annemin onlara gönderdiği kolinin bulunduğu yerdeyim.Koliye bakıp içimden inşallah iyi bir şeyler koymuştur diyorum annem için.Ben bir kanepede oturuyorum eşimin abisi ise ayakta duruyor.Normalde böyle bir koli erzak alışverişleri yok ve hiç görüşmüyorlar.Kaynım düşman gibidir bize.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz bir harekete karşılık verecek ama bu hareket çok uzun zaman önce yapılmış olabilir. Kutu bilinmeyeni temsil ediyor. Bilinmeyen bir konuşma, bir cevap verme ya da benzer bir şey söz konusu olabilir. İlginç olan bunu sizinle birlikte birisinin daha gözlemlemesi. O kişi eşinizin abisi. Siz ve o her iki tarafı temsil ediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA