Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOÇUN İNSANI ISIRMASI

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yalçın demirel
Merhaba. kırmızı ve tek boynuzlu bir koç var boynuzunun biri kırılmış ve toynaklarıda kırmızı ama aynı at toynağı gibi güçlü olduğu belli bir koç arkadaşımın elinde güçlü bir tüfek var vur diyorum koçun kafasından beni uyarıyor bu koç sıkıntılı diye sonra kafasına iki el ateş ediyor koç ölmüyor debeleniyor beni ısırmaya çalışıyor mermiler kafasından çıkıp insanların dolaştığı yerde duvara gidiyor korkuyorum birine zarar geldimi acaba diye ve ucu kırık keskin bir tabaka cam -
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızın başı varmış ama ben sonradan gördüm. Yeniden yorumluyorum. Tek boynuzlu koç istenen arzu edilen ama buna rağmen sarsılan ilişkileri temsil ediyor. Birini istemiş olabilirsiniz, süreç içinde ya bu kişi zarar görmüş ya da sizin istekleriniz. Şimdi artık onu hayatınızdan çıkartmak isteyecek ve bunun için de çevreden destek bekleyeceksiniz. Bu kişi çok kıskanç biri. Onu hayatınızdan, acı ve keskin sözler ile çıkartacaksınız çünkü baş edemeyeceksiniz. Ama bu bir günahı yüklenmenize neden olacak, vebal alacaksınız. İlginç bir rüya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA