Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KOÇLARIN SAVAŞMASI

06.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Glsm08
Rüyamda yayladayiz harman gibi yer var orda 3-4 tane genç içki içiyorlar ben onlari görüp kızıyorum birinin üstüne soğuk şu döküyorum o da bana sıcak su atacakken ben aşağı doğru kaçıyorum ve o su kulağımın arkasına değiyo biraz acıyo sonra peşimden koyun sürüsü geliyo bir tane siyah büyük boynuzlu Koç bana saldırmaya çalışıyor bende boynuzlarindan tutup engellemeye çalışıyorum tam o sırada beyaz büyük boynuzlu bu Koç geliyor beni o siyah koçtan kurtarip onunla savaşıyor ve siyahkoc çok yoruluyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Koçların savaşması.. Erkeklerle ilgili hep sorunlar yaşamışsınız. Ve hatta hayatınızda olan, otorite konumundaki güçlü bir erkek sürekli tehditkar ve hayatınızı kabusa çeviriyor. Böyle bir durum yoksa yakında olacak demektir. Ve akabine güçlü ve sevgi, iyilik dolu bir erkek sizi savunacak, adeta size kol kanat gerecek ve diğer erkeği yıldıracak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA