Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KOÇ VURMAK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fatih Duran
Deniz kenarinda avlaniyordum yanimda esimde var ve yurumekten derman kalmamis ken yasli birkadin olum ates et kazlari gormuyormusun diyor ve ben hemen ates ediyorum ve ates ettikten sonra denize bir koc ve biraz uzagina tavus kusu dusuyor ve denize girip kocun omuzluyorum ve tavus kusunu da yakalayip denizden cikiyorum...sonra uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorluklarla geçen bir süreç yaşamışsınız, kader arkadaşınız, eşiniz de sizinle birlikte yorulmuş. Şimdi evren size bir fırsat verecek ve sizi uyaracak. Uyarıyı görebilmek için farkında olun, uyanık olun. Siz havadan gelen bir kısmeti yakalamak isterken en çok istediğiniz şeylere sahip olacaksınız. Koç hem kurbandır yani en büyük muradı temsil eder hem de erkek evlattır. Çocuğu olmayan çiftler için erkek evlat sahibi olmayı temsil edebilir. Tavuskuşu da bazen alımlı ve güzel bir kız bebeği temsil eder. Başka bir açıdan sosyal imajı yenilemek, başkaları tarafından gıpta ile izlenmek anlamına gelir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA