Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZGIN OLDUĞUMUZ BİRİNİN YANINA GİTMEK

03.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Mrb ben annemin rüyasını anlatmak istiyorum.benim eski eşim nişanlandı evlenecek ve beni hamileyken terk etti tabi onun tekrar evlenmesi annemi üzdü.annem rüyasında onun nikahını görmüş.eski eşimin saçı kesikmiş.annem herkeze orda yapılanları anlatmış ve ağlamış.bir pencere varmış tırmanmış annem birsürü nikah şekeri varmış avuçlamış geri bırakmış görümcemi görmüş küçük bir odada ona çok değişip olgunlaştığını söylemiş odsa evet olgunlaştım demiş.odada bir kız daha varmış görümcemin arkadaşıymış.rüyasını o kıza anlatmış yani rüya içinde rüya anlatmış o kızda demişki.Allah katında nikah oluyor ama burda olmuyor gerçekleşmiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya haberci değil. Anneniz o denli üzgün ki derdini rüyada anlatmış, ağlamış. Aslında bir bakıma içindeki üzüntüyü dışarı salmış ve ağlayarak ruhunu yıkamış. Bugün kendisini çok daha iyi hissedecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA