Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZ İSTEMEK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen EmreD
Rüyada annelerle bir kız istemeye gidiyoruz. Ama kızı tanımıyorum. Sonra gittiğimiz evde bana yapmadıklarını bırakmıyorlar. Bende ben ne yaptım da bana kötü davranıyorsunuz diye tartışıyorum. Annelere kalkın gidiyoruz. İstenmediğimiz yerde duramayız. Resmen bize yapmadıklarını bırakmıyorlar diyorum. sonra kapıdan çıkarken de tartışmaya devam ediyorum. Sonra kız ağlayarak içerken geliyor. Bana sarılıp ne olur gitme diye kulağıma bir şeyler söylüyor. Kolumdan tutup içeriye götürüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Daha önce benzer şeyler yaşadıysanız ya da yaşayanlardan dinleyip etkilendiyseniz bu rüya bilinçaltı rüyasıdır. Eğer böyle bir durum yoksa ikilemde kalacağınız ve sizi zorlayacak bir ilişkiye hazırlanın. Kızın ailesi sizi istemeyecek ama kız sizi bırakmayacak. Zor durumda kalacaksınız gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA