Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZ ÇOCUĞU GÖRMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen vildan 3
Sokakta karşıya gecen 7 yaşındaki bir kız çocuğunu gördüm, sarı saçları ve şeffaf sarı renkli elbisesi var, benim kızım diye hissediyorum. gelen arabayi görmedi ve ona carpicakti ama o şeffaf ve bir melek gibiydi geçti gitti. onu takip ettim ve annesini aradığını gördüm. ben geniş bir caddede yürüyordum. Sonra bir apartmanda bir odanın kapısı açık ve ordan yağ sızıntısı var. yan kapıdan beyaz iç çamaşırı ile çelik kapıdan çıkan ve koşarak diğer bir kapıya giden adam var, beni görmedi ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Melek şeklindeki kız çocuğu bazen bir vefat haberini simgeler ki bu beklenen bir ölüm olabilir. Ölen kişi çok iyi biridir ve ölüm sonrası ona melek olma durumu yakıştırılır. Başka bir yorumla sizi yönlendirecek bir haber alacaksınız demektir. Duygularınız harekete geçecek ve siz zorunlu olarak bu durumun peşine düşeceksiniz. Gelişmeler sizi başkalarının sakladıkları sıkıntıları öğrenmeye ve iç dünyalarında yaşadıklarını algılamaya yönlendirebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA