Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZ BEBEK GÖRMEK

05.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kuzu
Kız kardeşim onun kızı annem ben ve tanımadığım biri erkek biri kadın bir alışveriş merkeziniz girişinde turnikelerin başındayız.Yiğenim kucağıma çok güzel bir kız bebek veriyor güya ağlıyormuş ama hiç duyulmuyor babası sanırım dikkat et bizonu ne emeklerle bu hale getirdik diyor ve ben onu kucağıma alığ turnikelerin üstüne oturuyorum.sonra kalkmamız gerekiyor ve ben bebeğin kafasını turnikelere çarptırıyorum.kalp masajı yapıyorum konuşuyor benimle birdaha çarpma diyor uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Emek verilerek elde edilen bir işin sonuçlanması söz konusu. Sonuçlar sizi çok sevindirmeyecek olabilir ama yine de en kötüsünden iyidir diyeceksiniz. Rüyanız bu sonuca şükretmeniz gerektiğini söylüyor size. Bunu elde edebilmeniz için göksel destekler almışsınız. Bundan sonra daha fazla emek harcamanız gerekecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA