Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZ ARKADAŞINA REZİL OLMAK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bir kız lan tanışmak
Rüyamda bir kızla tanışıyordum ve beraber yemek yedik sonra yemekte tam çıkarke ben lababoya gitim geldiyim de 3 tane zapta kız arkadaşımla kasanın önünde beni bekliyorları ve zaptalar kızın yanıda bana siz dilencilik yapıyorsunuz dediler bende dizdilencideğiliz ben esnafın dendim ve kafeni sahibi hesap 40 tl dendi verdim zaptalar ben ve kız arkadaşım zapta dairesine götürdü yolda zaptanı bir sen nerde esnafın dedi ben de ona toptancıyım dedi ve zaptanı daha önce bizim sitede çalışıyormuş bir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zapta nedir? Zabıta diye düşündüm. Aslında ne olduğunun da önemi yok. Siz kız arkadaşların yanında güvenilir görülen insanlar tarafından aşağılanma korkusu yaşıyorsunuz. Bu rüya bu korkunun bir yansıması. Neyse ki haberci değil, kendinize gönül rahatlığı ile bir kız arkadaş bulabilirsiniz, bu korkuları içinizden atın yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA