Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIYAMETİ BEKLEMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilayda
Rüyamda dinozorlar vardı.Haberlerde bunun kıyametle ilgili olduğu söyleniyordu.Tüm haberlerde kıyamet alametleri gerçekleşiyor yakında güneş yön değiştirecek falan yazıyordu.Sonra bir sokakta gördüm kendimi yanımda ağabeyim.Nedense bir markete uğradık.Ama kimse yoktu ağabeyim bir şey alıp oraya para bıraktı.Sonra başka bir yerdeydim.Ağabeyim yoktu karşımda masada oturan biri vardı.Bana ayakkabılarını çıkar ve içeri gir dedi.Dediğini yaptım.Silah sesleri duydum.Evdeydim ve korkuyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Vicdan, ruhun en acımasız öğretmenidir. Uyku esnasında ego ortadan kalkıp da ruh, vicdanla başbaşa kalınca kendini yargılamaya başlar. Kıyamet beklentisi ruhun kendini günahkar hissetmesi nedeniyle yaşanır. Sizi, sizin vicdanınızdan daha ağır yargılayan hiç bir şey yoktur ve olmayacaktır da. Bir haberden, bir cezalandırılmadan korkuyorsunuz siz. Neden böyle hissettiğinizi bilemiyorum. Ama bilinçli durumda iken kendinize bu soruyu sorun; nerde hata yaptım deyin ve kendinize, hatanızı itiraf edin. O zaman ruhunuz bu ağırlıktan kurtulacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA