Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIYAFETİN TOZ OLMASI

19.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pasa
Rüyamda yakın arkadaşım betül ve sınıftan birkaç arkadaşımla trafikli yollardan yürüyorduk bir okul gezisi gibiydi eski erkek arkadaşım yeni bir kızla takılmaya başlamıştı fakat ben umursamıyordm.Arkadaşlarımla eğleniyordm.Gerçek hayatta eski erkek arkadaşımla son bi konuşma yapmak istemiştim, o istememişti.Rüyamdada o benimle konuşmak istedi ben reddettm birkaç kez sonra kızın yanına gitti.En son betüle benimle konuşmak için rica ediyordu.Bu arada yermden kalknca üstmdeki beyaz şort toz oldu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kıyafetin toz olması.. karşılıklı bir rekabet, bir kıskandırma söz konusu ama çok dikkat edin bu işin sonunda zarar gören siz olursunuz. Üzerinizdeki tozlar iftiraya uğrayacağınızı, sosyal çevrenizde sorunlar yaşayacağınızı haber veriyor. Uzak durun eski sevgilinizden yoksa canınız yanacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA