Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIYAFET YARDIMI ALMAK

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nisan77
Bir evdeyiz annemle bizim ev değil ama bakımsız bir ev üst katta yaşlı bir kadın var beyaz saçlı ,bana eski giyilmiş kıyafetlerin olduğu beyaz bir bavul veriyor bahçede açıyorum. bana sana uygun bir etek var çok güzel diyor açıyorum valizi bir tane mavi beyaz çocuk pantolonu çıkıyor ama giyilmiş oğluma olur diyorum ama annem istemiyor, ver diyor alma bahçede kermes gibi reyonlar kuruluyor orda ihtiyaç sahiplerine verilsin diye.yorumlarsanız sevinirim.teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarından giyilmiş kıyafetleri her zaman alan biri için bu rüya bir bilinçaltı rüyası elbette. Ama böyle bir durum yoksa bu rüya oğlunuzun geleceği için bir başkasının desteğini elde edeceğinizi ama annenizin bunu onaylamayacağını anlatan bir rüya bu. Her zaman sizin için destek çıkmış birinden gelecek bu teklif. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA