Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIYAFET DENEMEK

04.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ginger ginger
Merhaba,reelde ne hissettiğimii tam olarak bilemediğim biri var ve benden hoşlanmayan bi kız önümde sürekli ona asılıyor.müdahele etmiyorum ama erkek kıza herkesin içinde kötü davrandı ağır bi laf etti.ben de rüyamda kızı gördüm bana olayı anlatıyordu.her türlü sinsiliği yaptım ama bana izin vermedi dedi.düşüncemi sordu.2.rüyamda bir evde 2 tane çok güzel abiye denedim.biri zümrüt yeşili biri maviydi.ben maviyi istedim ama annem yeşili seçmelisin dedi.ikisi de çok güzel bilemiyorum dedim uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Bu erkeğin gerçekte nasıl biri olduğunu anlamaya çalıştığınız için görmüş olabilirsiniz. İkinci rüyanız sosyal statü ile ilgili bir gelişmeyi haber veriyor ama seçim yapmak zorundasınız. Ya murat ettiğiniz şeyi seçeceksiniz ya da size ileride mutluluk ve rahatlık verecek olanı tercih edeceksiniz. Anneninizin önerisi dileğiniz olanı seçmeniz yönünde. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA