Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİTAP VERİLMESİ

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
İş arkadaşım evli erkek bana kalın sarı samanlı kağıda yazılmış eski ama düzgün az kısmı okunmuş açık bir kitap veriyor.Kısa bir bölüm İstanbulla ilgili ve göz atınca Selamün aleyküm-Aleykümselem la ilgili satırlara gözüm çarpıyor.Fazla ilginç gelmediğinden sonra okurum diye ilgilenmiyorum ama 2 defasında da "Selam"la ilgili bölüm gözüme çarpıyor başlardaki.Kitap büyük boy sözlük kalınlığında ve beşte bir kısmı ancak okunup çevrilmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşı size uygun bir erkek var; hayatından daha önce kendinize dersler çıkartmışsınız. Onunla yeniden karşılaşacaksınız. Selam, bu karşılaşmanın bir sembolü. Bu adamın önceki yaşamını biliyorsunuz ama bundan sonrasını kestiremiyorsunuz, belli ki süprizlerle dolu bir yaşamı var. Başta onunla ilgilenmemişsiniz, belki de eskiden ilginizi çekmemişti. Ama şimdi onu yeniden tanıma fırsatınız doğacak. Aranızda bir şey gelişir mi bilemem ama sizin için yeni bir hayat tecrübesi olacağı kesin. Açıklamalı yazmanız yorumu kolaylaştırıyor, teşekkür ediyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA