Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİTAP GÖRMEK

04.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bmbm
Mrb. rüyamda kayınvalidem ve kayınbabam yeni bir eve taşınmışlar tüm pencereler denizi görüyor. annem de onlarda. eşimle beni barıştırmaya çalışmak için ikimize birer kitap göndermişler hayatımızı anlatan üzerinde fotoğrafımız basılı. eşim beni arayıp kızıyor bunu sen mi gönderdin diyor. ona giden kitabı görüyorum, üzerindeki fotoğraflarda çok çirkinim ve başımın sağ tarafı kel.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizin ailesi sizin ilişkinize artık başka gözle bakıyor. Daha doğru ve tarafsız düşünmeye başlamışlar. Her ikinizin de bu ilişkiden ders almanız gerektiğini anlatıyorlar başkalarına. Ama acı çeken tarafın da siz olduğunuzu söylüyorlar. Oğulları ile bunları konuştuklarını sanmam. Başkaları ile konuşuyorlar. Kitabın üzerindeki fotoğrafınız bu sorunların sizin sıkıntılarınız ile başladığını söylüyor olabilir. Evliliğin sorunlu olmasının nedeni bu olabilir, sakince ve tarafsızca düşünün; gerçekten böyle olabilir mi? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA