Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KISKANÇLIK YAPMAK

27.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cicek
Bir suru ciplak kadin ben eşime kızıyorumbakma diye vuruyorum kadinlara cay almaya gidiyorum esimin boynuna sarimislar caylari üstlerine atıyorum.sonra annemle asansore biniyoruz asansör bozuk yere cakildik kimseye bisey olmadi ama bi kapali yere dustuk elimizde oyuncak bebek yere dusup kirildi bizi yakmak isteyen biri vardi.annem bebeği alip atti camin altindan gecti bizi takmak isteyen kendi yandı. Ben cami kirdim disari c ikmak icin sonra kendi evimde oturuyorum kim diye bakarken bi k adin zorla iceri girdi gercek ggbiydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizi normal yaşamda da kıskanıyorsunuz ve kadınların ona bakmasına tahammül edemiyorsunuz. Bu hisleriniz rüyanızda su yüzüne çıkmış. Asansörün düşmesi, sosyal konumunuzdaki gerilemeyi temsil ediyor. Geçici çözümler işe yaramıyor. Çünkü sahte veya balon haberlere inanmışsınız, daha doğrusu anneniz sizi inandırmış. Bu gerileme bazı düşmanlıkları açığa çıkartacak ama düşmanlı edenler kendi kazdıkları kuyuya düşecekler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA