Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KISKANÇLIK YAPMAK

08.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen
Rüyamda sözlümle uzun bi yolun başındayız oturuyoruz aramızda 2-3 metre mesafe var sözlüm bana arada arkadaşlarıyla takılmaya gittiği okulun bahçesinde bi kız gördüğünü sürekli bakıştıklarını filan söylüyo benim sinirlerim bozuluyo nasıl ya boyle bişey olamaz diye karşı çıkıyorum yüzüğümü gösterip o zaman bu noluyo diyorum. yanımızdan da benden 1-2 yaş küçük uzun saçlı bi kız sürekli geçiyo sağa sola benimde dikkatimi çekiyo bu kız mı diyorum evet diyo imalı ayrılmaya calısıyo.yorumlar mısınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tip rüyalar bilinçaltınızdaki endişelerin yansımasından kaynaklanırlar. Bazen herhangi bir şey korkularımızı, acılarımızı veya anılarımızı tetikleyerek bulundukları yerden çıkartırlar. Böyle zamanlarda rüyalarımızda böyle şeyler görür ve o duyguları yeniden yaşarız. Bu rüya aynı zamanda uzun yıllar geçse bile sizin kıskançlığınızın süreceğini de söylüyor. Sözlünüze yeterince güvenmiyorsanız onunla asla mutlu olamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA