Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KISKANÇLIK KRİZİ YAŞAMAK

15.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Papat
Slm.Rüyamda eşimle aramız kötü ve ben kuzenimle telefonda konuştuğuna şahid oluyorum.o beni farkında değileşim onunla konuşurken eğleniyor ve ona seni seviyorum diyor teli kapatıyorbense eşime ne demek bu diyorum lakait davranarak cevap bile vermiyor.bense sinir kırizine giriyorum birşeyleri fırlatıyorum .onun eşyalarına zarar vermek istiyorum.Fakar korkuyla karışık yapmıyorumEşim ve kuzenimin arasında birşeyler olduğuna inanıyorum.Uyandığımda ağladım.Hayr olsun.yorum için şimdidenteşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçten içe kuzeninizin eşinize ya da eşinizin kuzeninize yaklaşımından huylanmışsınız. Bunu ne kadar inkar etseniz de bilinçaltınızda bir yere yerleşmiş bu duygudan kurtulmanız mümkün değil. Gerçek yaşamda dile getirmeye bile cesaret edemeyeceğiniz bu durumla rüyanızda yüzleşmişsiniz ve öfkenizi boşaltmışsınız. Bir bakıma iyi olmuş eğer bunu yaşamasaydınız belki de gerçek yaşamda bir patlama yaşayacaktınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA