Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİŞİLİK BÖLÜNMESİ YAŞAMAK

14.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Gelin(Bölüm1)
Rüyamda eşim arabayı bana veriyor kullanmam için. Arabada çocuklar da var. Araba aşırı hızlı gidiyor frene basıyorum fakat yeterince yavaşlatmıyor bile durdurmuyor.Bir yokuş çıkacakken el frenini çekip öyle durduruyorum.Sonra erkek kuzenimle plajdayım güneşleniyoruz kumlarda.Terliğimin kuma gömüldüğünü görüyorum üstte yanımızdaki orta yaşlı bir bayanın terliği.Kendiminkini alıyorum bayan çok kızıyorBir bayan sesi O SENSİN diyor.Kişilik bölünmesiymiş yani o yaşlı bayan aslında yine benmişim. Psikolojik bozukluğu olan bir hastaymışım yani rüyamda.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada kişilik bölünmesi yaşamak.. Hepimizin içinde pozitif ve negatif var. Bu bağlamda herkesin birden çok karakteri var. Hangisini beslersek onu ortaya çıkartırız. Ben hep söylerim, kimse doğuştan iyi veya kötü değildir. Yaşam koşulları, eğitim, aile ve sosyal çevre bizim kişiliğimize yön veriyor. Siz kendi içinizdeki, dırdırcı, huysuz kadını görmüşsünüz. Onu beslemediğiniz için alt kişilik olarak benliğinizde duruyor. Belki yaşlanınca onun ortaya çıkmasından endişe ediyorsunuzdur, olabilir. Bu rüya haberci değil ancak önceden gördüğünüz rüya eşinizin size bıraktığı bir kararı uygulamada zorluklar yaşayacağınızı haber veriyor. İyisi mi bu aralar karar verme sorumluluğunu üzerinize almayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA