Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KISA YOLDAN GİTMEK

30.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüya görücüsü :)
Bana kestirme diye bi yol gösteriolar çok dar ve teller var nitrik asit varmış o yolda ayaklarım parçalanıyor keşke söleseydnz diye kızıyorum dolanırdım acelem yoktu diyorum geçtim bi evde akrabalar es dost ve benim ayaklarım hala kanıyo tam durdu diyorum bembeyaz örtüler kıpkırmızı kan oluyo ve bana aramıza katılmıyosun sürekli oturusn dye kzyrlar ben de sitemli bi şekilde beyaz örtülere bakarsanz anlarsnz gelemediğimi dyrum ayrıca o ev de nitrik astn geçtgi yoldaymş bastıkça kanıymuş bu yzden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir uyarı rüyası. Hiç bir şeyin kolayına kaçmayın bu aralar diyorlar size. Akrabaların yönlendirmelerine de fazla itibar etmeyin. Asit, aşındırıcıdır; ilişkileri sıkıntıya sokan konuları temsil eder. Kanama da akrabalardan, sevdiklerinden ayrı düşmek, onları kaybetmek anlamına gelir. Kısa yollar sizin sevdiklerinizle ilişkilerinizi bozup onlarla küslükler yaşamanıza neden olabilir, dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA