Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIRMIZI GÖMLEK VERMEK

17.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yonca
Erkek bir arkadasım ailemle oturdugum evı ziyarete gelmiş evımız yazlık ailemle muhabbet koyu sonra saate bakıyor izin istiyor ve cıkıyor sonra bi bakıyorum geriye gelmiş üzerinde beyaz bir gömlek var bakıyorum sırılsıklam ıslanmıs gülüyor dısarıda cok yağmur yağıyor.. bende yağmurda denize girmeye bayılırım dayanamadım atladım suya dıyor arkasındanda bana giyecek bişeyler verirmisin diye ekliyor bende kırmızı bi gömlek verıyorum bekle dıyorum bakıyorum gitmiş koşup onu arıyorum ama bulamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu arkadaşınız kaderin çizdiği bazı şeyleri yaşayacak. Bunlar iyi ya da kötü şeyler ama onun olgun bir ruhu var, sıkıntıyı bile gülerek karşılıyor. Ona çok istediği bir iş konusunda yardım etmek isteyeceksiniz ama geç kalabilirsiniz. Oysa ki bunu yapabilecek gücünüz var. Onun hayatının daha fazla kararmasına engel olun ve hemen derdine çare olmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA