Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIRMIZI ERİK AĞACININ ALTINDA DURMAK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kayra
Güvenlik girişinde bekliyorum 9 yaşlarında iki erkek çocuğu geliyor biri 3.60 diğeri 4.90 kuruş verdi aldım para üstü verecekken çocuklarda biri yandaki bahçeye girip aşağı doğru koştu bende peşinden duvarın ardında okul varmış baktı ben geç kaldım dedi bende 50 krş.verdim geri döndüm bahçenin içinde irili ufaklı yeşil ağaçlar var ayağım çukura giricek gibi oldu toprak yarıldı altında ışık vardı tepenin başına geldiğimde kırmızı erik ağacı nın altında durdum.yanımda birileri var koparmak istediler bende daha olmamış koparmayın dedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani haberler ve sevindirici gelişmeler var. Eğer okuyorsanız bunlardan biri okulla ve notlarınızla ilgili olabilir. Sınava giren biri için bu rüya sınavı kazanmak anlamına gelebilir. Verilen paraların sayısal değerleri mutlaka bir ipucudur ama bunu siz çözebilirsiniz ancak. Bu durumun gelişmesi ile birlikte ailevi bazı konulardan kazançlar ve umulmadık sonuçlar elde edeceksiniz. Ve kendi aileniz ya da bir başka aile sizi kollayıp koruyacak. Şimdi maddi değil manevi bir koruma bu. Beklentilerinize ve isteklerinize kavuşacağınızı düşünüyorum. Hayatınız güzel geçecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA