Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİRLİ DENİZE GİRMEK

06.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve özsevdi
Rüyamda kirli bir deniz var tanımadığım 2 erkek denize giriyor. Bir kişi daha var onu tanıyordum fakat kim olduğunu hatırlamıyorum. Beni de çağırıyorlar kirli denize giriyorum yüzüyorum ve iğreniyorum. Ağzıma su kaçıyor. Kıyıya çıkmak için merdiveni kullanıyorum.sudan çıkınca dolu dolu kusuyorum. Annem beni bir otele sokuyor odaların kapıları açık ve kişilerin eşyaları var.üzerim ıslak olduğu için annem bana başkasının eşyalarından alıyordu. Bende hep kişilerin rengarenk patiklerine bakıyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinizde olan bir olaya zorunlu bir seçimle katılacaksınız. Sıkıntılı bir süreç. Başkalarının pisliğine katlanmak zorunda kalabilirsiniz ve bu süreç sizi mutlu etmeyebilir. Sürecin sonunda içinizde biriken herşeyi dışarı dökmeniz lazım. Belki anlatmak ve bir danışmanla paylaşmak sizi rahatlatabilir. Pis deniz ve ağzınıza giren su çoğu kez tahammül edilmesi zor olayları temsil eder. Ama anneniz size destek olacak, atlatacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA