Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KINA GECESİNDE OLMAK

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz1
Eski sevgilimle kına gecemizmiş sokakta misafirler salon koltukları var oturuyorlar bizim oynamamızı istediler izde oynadık üzerimde acık yeşil etek ceketli takım var onunda koyu renk takımı var sonra elinden tutup konuşmak için arabaya götürüyorum yeşil eski 44 plaka araba var ona binmedik onun arabası 44 plaka ve yeni model arabaymış bindik benim tarafımdaki kapıyı arkadaşı kapatıyor tam oturmadı sanıyorum meger oyle tam kapanıyormuş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgiliniz (eğer çok yeni ayrılmadıysanız) sadece bir sembol. Bu rüya yeni ve evliliğe uzanacak bir ilişkinin başlangıcını haber veriyor. Çok istediğiniz ya da isteyeceğiniz biri girecek hayatınıza.Bu kişi plakasını gördüğünüz şehirden olabilir ama rakamlar bazen vadeleri anlatır. Bugünden itibaren 44 gün sayın ve o güne işaret koyun. Bu kişi sizin her dediğinizi kabul edecek biri gibi görünse de aslında siz onun kontrolüne gireceksiniz. Aileniz bu ilişkiye onay verecek. Bu kişi devlet memuru ya da düzenli bir işi olan biri olabilir. Bu arada rüyanızın iki bölümünü de okudum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA