Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİMSENİN GİTMEK İSTEMEDİĞİ YERE GİTMEK

02.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pnr
Rüyamda kimsenin gitmek istemediği biryere birine asık oldugum için avatar olup gittim ve gittiğim yer çok güzeldi sanki dünyaya ait değil gibiydi zaten garip bir şekile ulaştığım o yerede denizlerin arkası gibi biyerdi yada göklerin arası tam hatırlamıyorum ama cok etkilendim oradaki duygudan ortamdan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Orası ara boyut. Uyku esnasında oraya gideriz ama oranın asıl sahipleri olan yeni ölenlerin ruhlarıdır ve orayı istemezler. O nedenle hiç kimsenin istemediği tyer olduğunu düşünmüşsünüz. Orası bie hayaller alemidir. Düşünceleriniz anında tezahür eder. Siz belki kendi hayallerinizin belki de ölülerin hayallerinin oluşturduğu görünümlerin içinden geçmişsiniz. Aşk, yüceliğe duyulan ilahi sevgidir. Orası bir sevgi alanıdır aslında ama yeni ölenler bunu algılayamazlar. O nedenle, bir aşk uğruna oraya gittiğinizi görmüşsünüz. Başak bir ihtimal ise ruh ailenizin üyelerinden biri yeni vefat etmiş olabilir ve sizin ruhunuz da oraya çekilmiştir. Anlattıklarımı daha iyi anlamak için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA