Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KİLO ALMAK

19.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen cengo
Çocukluk arkadaşım sanki evlerinin kapısını çalıyorum ve açılıyor ama acaip kilo almış, bende çok cool havai tarzı gibi, bir şeyler söyleyeceğim veya isteyeceğim ama bir türlü söyleyemiyorum, sanki yanında bir kadın var ondan mı çekindim ne, annesini arıyor sanki gözlerim onun tanıdığı için, gördüğüm kişinin adı Cengiz, yorumunuza göre bir şey daha söyleyeceğim, saygılar…
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın ya da onun temsil ettiği birinin ailevi sorunlarını haber alacaksınız. Onun temsil ettiği kişiler, aynı ismi taşıyan, aynı memleketli olan ya da o dönemden tanıdığınız biri olabilir mesela. Onun sorunları yokmuş gibi davranması size çok ilginç gelebilir. Diğer rüyanız geleceğe dair bazı ciddi vaatlerin beklentisi içinde olduğunuzun habercisi. İnançlarınız sizi bazı beklentiler içine sokuyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA