Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KILLI OLMAK

10.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yıldız yeli
Arkadaşım rüyasında sevdiği erkeğin eşinden boşanacağını görmüş.adam benim arkadaşımı seviyormuş.ama adam yapamam yapamam diye acı çekmiş ağlamış ,üzgün bir halde.yani adam eşinden boşanmak istememiş.cünkü çocuk hasret demiş üzgün bir halde.adamın üstü çıplakmış vucudu kıllıymış.arkadaşımda artık karar versin ya o ya ben demiş onun çocuğu için.arkadaşımın sevdiği erkek gerçekte evli ve 1 kız çocuğu var ama gördüğü çocuk o muydu bilmiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkek iki arada kalmış anlaşılan ama bu rüya sizin arkadaşınızın vicdan muhasebesinden kaynaklanan bir rüya. Uyuduğumuzda ego engeli ortadan kalkar ve eğer bilinçaltı da izin verirse vicdanımızla yüzleşiriz. Gerçekte olanlar arkadaşınızın gördüğü şekildedir. Bir an önce bu adamdan ayrılsın, hem bir çocuğun hem de bir ailenin vebali sırtına yüklenir ve ruhu ebediyen acı çeker. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA