Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KILLARINDAN UTANMAK

21.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif çakır
Meraba rüyamda gece vakti elimde bavulla akrabamın evinde kalmaya gidiyorum ama orda eski sevgilim de kalıyomuş elimde anahtar kapıyı açsam mı diye düşünüyorum içerde benden söz ediyolar,kapıyı çaldım eski sevgilim açtı güler yüzle ben de bacaklarımın etekten kıllı göründüğünü fark ediyorum eski sevgilimi de istemiyorum kaçıyorum o arkamdam gelip umudum vardı gelmene dair gitme diyor ben dinlemiyor koşuyorum üniv hocamla karşılaşıyoruz gece soğuk korkuyorum selamlaşıyoruz ve geri dönüyor yanıma.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinziden sonra bütün iiniyetinize ve verici tutumunuza rağmen düzgün bir ilişki yaşayamamış olmalısınız. İlişkilerle ilgili sıkıntılarınızın eski sevgiliniz tarafından öğrenilmesinden endişe ediyorsunuz. Arkanızdan neler konuşulduğunu merak ediyorsunuz ama öğrenebilmek için kimsye sormaya da cesaret edemiyorsunuz.Bu bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA