Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİLİT VERMEK

01.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seray
Rüyamda iş yerimdeyim çok farklı büyük bi yerdeyim işteki mühendisle normalde konuşmam ama iş bahanesiyle rüyadabolca konuşuyoruz.sürekli olarak bi yerlere adımı yazdımı görüyorum yazısı çok karışık ama ismimi net olarak okuyabiliyorum sonra bana bişey uzatıyo 2 tane asma kilit iç içe geçmiş bişekilde kilitli.Bunun çok önemli bi parça olduğunu söylüyor ve bana veriyor.Bende elimde sıkıca tutuyorum cebime koyuyorum işteki kızlara önemli olduğunu vermek için gidiyorum ama vermek fırsat hiç olmuyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kilit vermek.. İşinizde ilginç gelişmeler var. Adınız bir yerlere bildirilmiş ya da yeni bir için listeye alınmışsınız. Ancak bu durum bir kargaşa ile başlayacak. Mühendis sadece bir sembol. Size, onun suretinde verilen içiçe geçmiş kilitler, kendileri gibi içiçe geçmiş bir sorunu temsil ediyorlar. Anahtar sizde olmalı. Yani benliğinizde, sizin yeteneğinizde, aklınızda, becerilerinizide. Fazla düşünmeye gerek yok. Zamanı geldiğinde bunu bildiğinizi anlayacaksınız. Şimdilik rüyayı pek başkalarına anlatmayın yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA