Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KİLİT ALMAK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ışık
Ruyamda siniftaydim açık bir kapim için kilit almam gerektiğini anladim. Neyse dersten çıkışta alırım derken kilitler bir anda onumde belirdi. Ben de iki farkli kilidi aldım nasılsa lambalilardi. Dersin ortasında hoca izin verdi ışıklarını denedim bir tanesinin yanında hediye olarak kına diğerinin yanında ise sim vardı. İsiklari cok parlakti ikisini de aldım ama parayı odemedim diye düşünuyordum. Birde o arada dershane müdürümun aslında vali olduğunu ogreniyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızdaki iki şeyi kilit altına alacaksınız. İki sorun, iki sorunlu insan ya da benzer bir şey olabilir. Bunlardan birini terketmeyi gerçekten çok istiyormuşsunuz diğeri de hayatınıza ışık getirecek bir durum. Gökyüzündeki açılar bize kurtulamadığımız bağlarımızdan kurtulma şansı veriyor, önümüzdeki günü sizi rahatsız eden şeylerden kurtulma zamanı olarak değerlendirin. İyi şeyler hayal edin, iyi şeyler olacaktır hayatınızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA