Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KESTANE GÖRMEK

01.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cdx
Mrb rüyamda şuan küs olduğum erkek arkadaşım ve ailesi bize bayram ziyaretine geliyor kestane mangal tarzı şeyler var ve ev çok kalabalık daha sonra ben bir etek giyiyorum ince siyah çorap var elimde o sırada erkek kardeşim senin eskiden konuştuğun çocuk burdaymış diyo onu tarif ederek diğer rüyamda ise beni bir araba kaçırıyor zorla inmek istiyorum kaçıyorum ellerinden bi adam köşebaşında silahla vuruyor ama ölmüyorum erkek arkadşmn yanına gitmeye çalışıyorum o da beni bekliyor ama geldiğimde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eve misafirler gelece ve aileni mutluluk dolu zamanlar yaşayacak. Ancak sizin aklınız sevgilinizde. Fırsat olsa çekip gideceksiniz. Oradasınız ancak bir yanınız onun yanında. Diğer rüyada başkalarının sizi zorladığını haber veriyor. Kendi kararlarını size zorla kabul ettirmeye ve sizi ayırmaya çalışacaklar gibi görünüyor. Bu ilişkiler pek gel-git'li, sizi daha da zorlayacak durumlar yaşanabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA