Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KESİK BAŞ GÖRMEK

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen by_Ellekli...
Bir tren garı gördüm yer altıda bir yerde gara girerken yanımda 20-30 kişi var. içerde tren yolunu kapatan bir sürgülü bir kapı vardı. trenin tekerlerinde kesik başlar gördüm bunun bir tanesi arkadaşıma aitti ve tekrar içeri girdim içeride sedye üzerinde kime ait bilmediğim kafası olmayan cesed vardı.çerde yüzü çirkin bi adam önündede bir adam oturuyor elinde diş aletine benzeyen bir alet var bu aletle önündeki adamın dişlerine tazyikli şekilde su sıkıo ve bir patlama oluyor ben kaçmaya calısıom içerden bir bayan çıkma diyor tekrar bir patlama daha oluyor ben dışarı cıktığımda son bir patlama daha oluyor .dışarıda yaşlı bir amcayla konuştum en son ve irkilerek uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyük ölçüde korku içeren bir rüya ve bu nedenle de bir bilinçlatı rüyası olma özelliklerini taşıyor. Bazen izlediğimiz şeylerden etkilenir ve bunları bilinçaltımıza iteriz. Ve sonra bir gün, bir nedenden bu hisler tetiklenerek yerlerinden çıkar, çeşitli senaryolarla rüyalarımızı oluştururlar. Kesik başlar, kapalı sürgülü kapılar, patlamalar ve irkilmeler haberci rüyalara özgü şeyler değildir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA