Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KESELENMEK

26.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tubali
Annemlerin banyoda yıkanıyorum sonra yanımda çok şişman bi adam görüyorum üzeri çıplak oda banyo yapmak için bekliyo çıplak ama ben sadece ayaklarına bakıyorum yani içimde kötü yada ters olan hiç bir duygu uyanmıyor sadece banyo yapacak diyorumki bekleyeceksin tam çıkmama yakın ananem bi düğmeyi çeviriyo ve sıcak su kesiliyo...sonra ananeme bağırıyorum durumu izah ediyorum oda bana kızım bilmiyodum farketmedim diyo ananemim yüzünü çok net gördümki hatta genç diri duruyodu birde çok iyi keselendim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nefretten ve kinden arınacaksınız. Bunu hem kendiniz isteyeceksiniz hem de evren size yardım edecek. Tek sorun, istemeden de olsa anneannenizin sizin önünüzü kesmesi. Orada duran erkek nefretin kaynağını temsil ediyor olabilir ama bir başka anlamı da olabilir. Bir erkekten çok fazla nefret ediyor musunuz?Bunu düşünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA