Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KERVAN GÖRMEK

29.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çiçek
Denizin kenarından geçiyorum. Deniz masmavi. Eğilip suyundan avuç avuç içtim. Başımı kaldrdığımda karşıdan deve kervanı geliyordu. Yüklü develer çok büyüktü. Korktum biraz kenardan yürüdüm denizle aramda kervan geçmeye devam etti. Sonra deniz herkesi boğacak kadar kabardı yükseldi. Küçük bir dalga ayağımın ucuna çarptı ve sonra deniz eski haline döndü. Yanımdan son deve geçti. KErvanın sonuydu. Uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İhtiyaçlarınız var ama seçenekleriniz az olduğundan ya da belki de azminiz az olduğundan sizi üzecek şeylerle bu ihtiyaçlarınızı gideriyorsunuz. Belki yanlış sevgililere takılıyorsunuz ya da yanlış kazanç kapılarındasınız, bilemem. Oysa ki hayalleriniz çok büyük ama elde etmek için en ufak bir çabanız yok. Çaba göstermezseniz hayat, siz istediklerinizi elde edemeden önünüzden akıp gidecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA