Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KERTENKELE YEMEK

15.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen X Y
Ruyamda arkadasimla disarda yemek yiyoruz. Arkadasim icinde kertenkele olan bi yemek soylemis. Neyse aldik yiyoruz yemekleri. Arkadasim daha baslamamis yemege , hatta tabagi fetüsteki suya benzer biseyle kapli. Sonra bi bakiyoruz tabakta bisey hareket ediyor. Meger o yavru su kaplumbagsiymis.arkadasim onu eliyle yere ittiriyor tabaktan ve kaplumbagada uzaklasiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkeksiniz ama cinsiyetinizi yanlış işaretliyorsunuz. Diğer rüyanızı okumasam bunu bilemeyecektim. Cinsiyetinizi doğru işaretlemezseniz yorumlarım çok doğru olmaz. Buna dikkat etmenizde fayda var. İşinizle ya da maddi yaşamınızla ilgili bir konuda, size sunulacak şeyleri iyi değerlendirin. Çünkü sizin bunları kabul etmeniz durumunda bir başkasını yerini alacaksınız ya da bir başkasını yerinden edeceksiniz. Kertenkele genelde kendine bile hayrı dokunmayan birini temsil eder. Siz de size bunu sunan da bu kişi hakkında yanılıyor olabilirsiniz. Çünkü yemek sonradan kaplumbağa olmuş. Bu adam zaten korkak ve faydalı biri de değil dersiniz sonra o insanın aslında çok bilgili ve olgun biri olduğunu öğrenirsiniz ve üzülürsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA