Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KERTENKELE GÖRMEK

25.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rabia irem
Ablam ben ve kankam yolda karşıdan karşıya geçeceğiz yeşil ışık yanıyor ve geçiyoruz sonra eski sevgilimin bir dostu beni görüyor ve eski sevgilim burağı çağırıyor bi yüksek duvarda yürümeye başlıyorum oda karşımdan geliyor beni fark etmiyor bende beni görsün diye o duvardan aşağıya atlıyorum ve peşimden kankam ve burak geliyor kankam toprağın içine giriyor ve yeşil bir kertenkele beliriyor ona diyorum çık diye bağırıyor çıkamıyor burakta söylemeseydin keşke diyor ve kayboluyor arkadaşım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nasıl kayboluyor arkadaşınız, ben bunu anlayamadım. Bu rüya yaşamınızda bir değişim olacağını söylüyor. Yüksek duvarda yürümeniz ulaşılmaz gördüğünüz insanlarla bir arada olabileceğinizin işareti. Ancak bir kriz de kapıda. Bu krize yakalanmamak için sevgi ilişkilerinde çok dikkatli davranmanız lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA