Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KERTENKELE GÖRMEK

04.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DİLEK
Rüyamda uyurken bi anda sag koluma avucumun içinden kertenkele girdiğini görüyorum tam dirseğime doğru ilerlerken elimle bastırıyorum ama derimin içinde oldugu için çok canım yanıyor ve sürekli ah diye bağırıyorum kalkıp hastaneye gitmeye çalışıyorum.sonra eski erkek arkadaşımla iki katlı bi yatın tepesinden denize atlamaya kalkıyoruz ben atlayamam diyorum sen yaparsın diyo hayır diyip giderken bi anda bayılıp yere düşüyorum oda bana suni teneffüs yapıyo.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kertenkele korkunuz varsa, kolunuzun üzerine yatmış ve fiziksel acınızı derinize kertenkele girmiş gibi hissetmiş olabilirsiniz. Normal şartlarda kertenkele ufak bir krizi simgeler ve gelip geçicidir. Erkek arkadaşınız sizi amaçlarınızın dışında şeylere yönlendiriyor. Ona uyarsanız gelecek beklentilerinizi kaybedebilirsiniz, dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA