Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİNİ YAKMAK

02.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nursel Çelik
Merhabalar, rüyamda kendimi bilinçli bir şekilde yaktığımı gördüm. Ailemden sadece babam da bunu yapıyordu. Onun yaptığını görmedim ama biliyordum. Annem ve ablama sanırım göstericektik oraları tam hatırlamıyorum. Kalbimin üstünü, sağ dirseğimi ve sol elimi yakıyordum. Alev aldıktan sonra canımın yandığını hissedip söndürdüm ama yaktığım yerlerin simsiyah yaralı kaldığını gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yandıktan sonra kararan yerler kendi seçimlerinizle çektiğiniz acıları simgelerler. Ruhunuz oradan yara alır. Kalp sevgiyle ve aşkla ilgili yaralardır. Dirsekler dayanma gücünü elleriniz ise maharetlerinizi ve kabiliyetlerinizi simgeler. Bu durum aileden gelen yanılgılarla ilgili. Daha önce babanız da yapmış aynı şeyleri ve ilginç olan da bu yaptıklarını iyi şeyler zannetmesi ve size örnek teşkil etmesi. Bir karar aşamasında iseniz yanlış yoldasınız diyebilirim. Aslında bana sorarsanız hayatınızı sorgulayın. Başka bir açıdan bu rüya sizin bu dünyaya geliş amacınızı simgeliyor olabilir. Bu saydığım konularda yanarak pişmelisiniz ve ruhunuz bu durumları yaşamalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA