Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİNİ MEZARDAN ÇIKARTMAK

09.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe
Merhaba gece rüyamda bir şey oluyor hatırlamıyorum kendimi mezardan çıkarıp toprağın üstüne uzanırsam rahatlıcıyıcam diye düşünüyorum kendimi mezarımdan çıkarıyorum acaba yüzüm nasıl görünüyor diye düşünüyorum ama cenazem görünmüyor tabut şeklinde büyük toprak çıkardım toprakta küçük solucan ve karıncalar vardı 2 defa aynı şekilde toprak çıkardım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi beden bir hapishanedir. Ondan çıkınca rahatlarız. Astral seyahat yaparak bedenden kısmi olarak ayrılırız. Ruh buna anlam veremez ve genelde bedenden ayrılış ölüm gibi görülür. Bazen de sizin gördüğünüz gibi topraktan yani maddeden kurtulmayla sembolize edilir. Astral seyahat yapmış ve hatta bedensizken nasıl göründüğünüzü merak etmişsiniz. Bedensizken tıpkı maddi bedene benzeyen bir süptil, geçirgen beden ile enerjimiz şeklini korur. Ölümden bir süre sonra bu geçirgen bedeni de atarız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA