Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİNİ BAŞKA BİRİ OLARAK GÖRMEK

22.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ismayil Namazov
Hocam Rüya çok uzun buraya yerleşmedi ben kısaca olanları söyleyim yorumlayinnEvde bir bayana kendimi kanıtlamağa çalışıyorumnKendi ismimi Kaya olarak söylüyorum(gercek ismim ismail)nRüyada tam başka biriyim zayıf sakallı genc biri. (hayatda ise cok )nBeni ve yanımdakı kızı birileri kaçırıyornAkrabalarımla onlar silahlı çatışmaya giriyorlarnve sonda polis onları yakalıyonVe sonda amca ogluyla bir gelinlik magazasina giriyorum ve evli bir akrabami mavi gelinlikde goruyorum yanindada ablami
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uzun rüyaları, her bölümün altına "devamı var" yazarak, bir kaç bölümde gönderebilirsiniz. Kendinizi başkası olarak görmeniz kendi halinizden hoşnut olmadığınızın göstergesi. Belki fiziğinizden, belki huyunuzdan belki de sosyal statünüzden hoşnut değilsiniz. İlişkilerinizde hoşnut olmadığınız bu durum hep eksi bir etken oluyor. Kızları elinizden kaçırıyorsunuz. İçsel bir savaş yaşıyorsunuz. Sizin niyetiniz evlenmek sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA