Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİNİ AKINTIYA BIRAKMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayse inan
Merhaba rüyamda kıyafetlerimle denize atladım. Yanımda iki tane erkek var tanımıyorum ama yaşları bana yakın. Denizde yüzerken paralar gördüm 200TL, 50TL vs. bir de nüfus cüzdanı buldum, paraları aldım sahibine vermek için Cebimde bana ait para da vardı. Sonra akıntı bizi sürüklüyordu, ben de akıntıya ters yüzmek yerine sürüklenmeyi tercih ettim çünkü yüzemiyordum kıyıya doğru. Sürüklenirken kısa virajlı tünelden geçtik. Ama sonunda güzel bir kıyıya vardık, etraf yeşillikti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri En kolay ve en mutluluk verici yaşam biçimi akıntıya ayak uydurarak yaşamaktır. Kadersel bir süreç var önünüzde. Bir süre direnmeyi deneyecek olabilirsiniz ama anında hayatın akışına bırakacaksınız kendiniz. Kimlik ve paralar hayatınıza yeni girecek birini temsil ediyor. Kimlik genelde aileye katılacak yeni biridir. Evli biri için evlat sahibi olmayı temsil edebilir, bekarlar için ise evlenmeyi. Paralar, bu süreçte alacağınız, ileriye dönük vaatleri temsil ediyor. Onları önemseyeceksiniz. Zaten zor zamanlar için size yardımcı olabileceğini söyleyen başkaları da var hayatınızda. Rüyanız bir süre sonra güvenli ve güzel bir yaşama kavuşacağınızı söylüyor. Hayatınızda önemli değişiklikler olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA