Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİNDEN BAHSEDİLDİĞİNİ DUYMAK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şehrazat
Merhaba rüyamda annem ve kız kuzenimle seyahat halindeyiz ama koltuklar arkalı önlü ve sırtım onlara dönük kulaklıkla birşeyler dinliyorum.Arada kuzenim de annemle konuştuğu bir konuda adımı söyleyip o bilgili her şeyi biliyor vb bir şeyler söylüyor ve bu hoşuma gidiyor.Daha sonra yanımızdan üstü açık sarı renkli bir kamyon geçiyor ve kasası tamamen kitaplarla dolu.Elimi uzatıp çalmaya çalışıyorum ders notları ve birde agzı açık kullanılmış toz deterjan geliyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinden bahsedildiğini duymak.. Başkalarının sizi övmesi hoşunuza gidiyor. Yakında yine kendinizle ilgili övgü dolu sözler kulağınıza gelecek. Arabayı siz kullanıyorsanız kararlı biri olduğunuzu söyleyebilirim. Bu kararlılığınız da taktir gören yanlarınızdan biri. Başkalarının hayatlarından ders çıkartıyorsunuz ama kıskançlığınız da var. Ancak bunu belli etmiyorsunuz kimseye. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA