Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİ RUHUNU GÖRMEK, ASTRAL SEYAHAT

30.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Perihan
Rüyamda bir hastaneye girdiğimi görüyorum hastane boş ve karşıdan bir kadın geliyor yaklaştığı an ben olduğumu anlıyorum ve bana hoşgeldin Perihan diyor benim o anda kalbim sıkışıyor ve gözlerim kararıyor bayılıyorum sonra ayılıyorum doktora kendi ruhumu gördüğümü söylüyorum doktor bana bir reçete yazıyor ve daha sonra bir pastanede oluyorum börek yiyorum ama çok kalabalık bir yer. Yaşlı bir teyzeyi merdivenden çıkardığımı görüp uyandım. Kendimi ilk kez gördüm ve bu beni çok etkiledi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üç ayrı bedenimiz var. Maddi beden, süptil beden ve enerji beden. Enerji bedene ruh diyoruz, maddi beden bizim vücudumuz. Süptil bedenimiz, maddi bedenimizin kalıbında, enerji bedeni bir arada tutmaya yarayan, yarı geçirgen bir seyyal maddedir. Gece uykularımızda süptil bedenin kalıbındaki enerjik bedenimizle maddi bedenden ayrılırız. Buna biz astral seyahat diyoruz. Bu eylem esnasında bazen enerji beden, kısa bir şekilde süptil bedenin dışına çıkar ve kendi kabına dışarıdan bakar. Yaşadığınız olay budur. Enerji beden, süptil bedenin dışında uzun zaman kalamaz ve anında geri döner, geçirdiğiniz baygınlık bundan kaynaklanmıştır. Rüyanın geri kalanı yaşadıklarınızın bir hastalık olduğunu düşünmenizden kaynaklanmış. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA